Biuro

Biuras - tai ta vieta, kurioje dauguma žmonių praleidžia didžiąją darbo dienos dalį arba apsilanko tvarkydami įvairius savo reikalus. Tiek dėl darbuotojų, tiek dėl apsilankančių, biuras privalo būti reprezentatyvus, ergonomiškai patogus ir funkcionalus. Todėl retai apsieinama be nestandartinių baldų.

- Ar norite išsiskirti iš savo konkurentų?

- Ar norite sulaukti dar didesnio klientų pasitikėjimo?

- Ar norite greičiau surasti naudingos partnerystės?

- Ar norite padidinti personalo darbingumą, o tuo pačiu ir įmonės pelningumą?

Jei į pateiktus klausimus atsakėte teigiamai – mūsų įmonė pasiūlys būdą, kaip tai padaryti.

Šiuolaikiškas, ergonomiškas, erdvus ir gražus Jūsų biuras – tai vienas iš pirmųjų sėkmės požymių, kuriuos pastebi Jūsų klientai, partneriai, darbuotojai. UAB „Jaukaus būsto meistras“ gamina nestandartinius korpusinius baldus, atlieka interjero dizaino projektavimą. Mūsų darbuotojai padės suplanuoti erdvių zonas, baldų išdėstymą, ergonomiškas darbo vietas, orgtechnikos ir dokumentų saugojimo išdėstymą, atsakys į daugelį kitų biuro zonavimo ypatumų klausimus. Baldai bus projektuojami individualiai, atsižvelgiant į interjero stilių, patalpos charakteristikas, darbo pobūdį bei individualias žmogaus biometrines savybes. Gaminame ne tik įvairius stalus, priestalius, spinteles, bet ir recepcijas (priimamuosius), dokumentų saugyklas, archyvines lentynas, pertvaras, spintas drabužiams, biuro virtuvės baldus, komodas akvariumams, prekybinę įrangą ir spec. paskirties baldus.

Jūsų pegeidavimu dizaineris atvažiuoja į vietą ir pateikia katalogus, medžiagų pavyzdžius, jau gamintų baldų nuotraukas, sudaro 3D grafinį vaizdą, pateikia išsamią projekto sąmatą.

PATARIMAI

1. Nevenkite investuoti į patogias darbo vietas ir atskirkite kiekvieno darbuotojo funkcines erdves, jog niekas neblaškytų jų dėmesio.

2. Netaupykite vietos darbo stalų sąskaita – patogiam darbui privalu turėti pakankamai vietos - vidutiniškai darbuotojas turi turėti 6 kv.m ploto.

3. Jei turite mažas patalpas, kuriose reikia sukurti daugiau darbo vietų - užsisakykite modulinius stalus su sienelėmis, galėsite ratu ar kvadratu vienas greta kito sudėti 3-4 stalus.

4. Norite paslėpti neišvaizdžius segtuvus ir sukurti ramesnę biuro atmosferą? - patalpinkite juos spintoje už slenkančių durų. Tai ne tik patogu, bet ir stilinga.

5. Patogi kėdė padės darbuotojui, be kančių dėl skaudančio kaklo ar nugaros, dirbti ilgesnį, be papildomų pertraukų, laiką. Jo darbas bus našesnis.

6. Jeigu yra vietos ir galimybės, įsigykite stalą su reguliuojamo aukščio kojomis, mobiliems darbuotojams bus patogiau stovint apžvelgti bylas ir greitai atlikti „bėgamus“ darbus.

7. Ypatingas variantas stalai su linoleumine stalviršio danga, atrodo išskirtinai ir išties ilgai tarnauja.

8. Biure pastatykite mažą sofą ar minkštasuolius ir kavos staliuką. Darbuotojai turės kur atsipūsti, be to šioje vietoje galėsite priimti savo klientus, arba jiems bus patogu laukti priėmimo.

9. Venkite uždarų erdvių, aklinų pertvarų, pernelyg intensyvių spalvų. Jeigu yra galimybė pastatykite gyvų augalų, jie darbuotojams suteiks žvalumo.

10. Venkite dienos šviesos lempų skleidžiančių baltą ar šaltai melsvą šviesą - ji labai vargina akis ir nejaukiai veikia aplinką. Rinkitės šviestuvus su gelsvo/šilto atspalvio šviesą skleidžiančiomis lempomis.