Drabužinių įranga

Erzina netvarka spintoje? Netelpa rūbai, batai, rankinės ir kiti aksesuarai? Turite laisvą patalpą? - Jūs išgelbėti !

Įsirenkite modernią drabužinę ir atsisveikinkite su netvarka kambaryje. Tinkamai panaudokite laisvas erdves ir mėgaukitės komfortu.

PATARIMAI

1. Drabužinei reikia išskirtiskirti atskirą erdvę. Galima skirti visą kambarį. Stumdomų durų sistemomis ar gipso plokštės sienelėmis, galima atskirti dalį kambario. Galima panaudoti mansardą, arba įsirengti drabužinę sandėliuke. Patogiausia, kai ji įrengta šalia miegamojo ar vonios kambario.

2. Būtina įrengti vėdinimą, geriausia natūralų - langą ar stoglangį. Kitas būdas - prijungti prie bendros ventiliacijos sistemos. Durys į drabužinę neturi būti visiškai sandarios, į jas reikėtų įmontuoti ventiliacines groteles. Ventiliuojami rūbai nesusigulės ir išlaikys gaivų kvapą.

3. Drabužinių įranga, tai tam tikra daiktų laikymo sistema. Ją sdaro lentynos, stalčiai, krepšiai, avalynės laikikliai, kelnių, kaklaraiščių ir diržų kabyklos, dėžės patalynei, antresolės, kartelės pakaboms - ilgiems ir trumpiems rūbams, pantografai (kartelių nuleidimo mechanizmai) ir kitokie svarbūs elementai.

4. Jeigu planuojate drabužinėje parinkinėti rūbų kombinacijas, ant sienos, patogiausioje vietoje, pakabinkite didelį veidrodį, tuo pačiu, jis vizualiai padidins patalpos erdvę.

5. Nepamiršite gero apšvietimo, artimo dienos šviesai - tai ne tik padės aptikti reikiamus daiktus, bet ir matyti tikrąją rūbų spalvą, ir aplinka atrodys jaukesnė. Idealu, kai per langą ar stoglangį į drabužinę patenka natūrali dienos šviesa.

6. Pagal tai kokius rūbus nešiojate dažniausiai, nuo drabužinės įėjimo link galo, planuokite atskiras zonas - viršutiniai rūbai; apatiniai rūbai; išeiginiai rūbai, vasariniai rūbai, šilti rūbai, paltai/striukės, pirštinės, kepurės, šalikai, lagaminai ir t.t.

7. Dažnai drabužinėje talpinami ir kai kurie buities prietaisai (dulkių siurblys, lyginimo lenta, plaukų džiovintuvas ir pan.). Jei kuriuos nors iš elektrinių buities prietaisų planuojate naudoti drabužinėje, neužmirškite, patogiose vietose, įrengti keletą elektros lizdų.

8. Jei turite daug smulkių daiktų – įsirenkite ir daugiau stalčių. Įsirenkite metalinių krepšių ir papildomos furnitūros - laikiklių kaklaraiščiams, kelnėms, palaidinėms ir t.t.

9. Įvertinkite, gal reikalingi rūbinės durų užraktai, ypač jei turite mažamečių vaikų.

10. To paties ploto patalpas galite įrengti vos už keletą šimtų eurų (sumontavus vien vamzdinę kabinamų rūbų sistemą). Arba galite įdiegti moderniausią funkcinę (vokišką) furnitūrą, už kurią gali tekti mokėti kelis tūkstančius eurų. Be abejo, reikia rasti optimaliausią kainos, kokybės ir patogumo sprendimą. Diena iš dienos, drabužine gali tekti naudotis 10 ir daugiau metų.