Eksliuzyviniai

Pagrindinis eksliuzyvinių virtuvės baldų skiriamasis bruožas – drąsus aukščiausios kokybės medžiagų – metalo, stiklo, betono, plastiko ir pačių naujausių aukštųjų technologijų santykis. Šiuolaikinė virtuvės buitinė technika tokioje virtuvėje tampa sudedamąja dizaino dalimi ir organiškai įsikomponuoja į tokio stiliaus aplinką.

Be viso to, šiam stiliui būdingos virtuvės pasižymi visų elementų tikslingumu, ergonomika, plačių erdvių gausa ir sumaniu zonavimu. Judėjimui bei veiksmų laisvei paliktose erdvėse virtuvė tampa erdvi ir lengva.

Tai energingų ir tikslingų, drąsiai į ateitį žengiančių žmonių stilius.

Eksliuzyvinėse - stilingose virtuvėse idealiai dera šiuolaikinės dirbtinio pluošto medžiagos ir aukštosios technologijos. Interjere neturi būti jokių nereikalingų elementų, visos dekoracijos pagrindą sudaro faktūrų ir smulkiu detalių žaismas. Tai labiau panašu į kosminę stotį ar laboratoriją nei į gyvenamąsias patalpas.

Blizgantys fasadai, natūralaus akmens ar nerūdijančio plieno stalviršiai, daugybė stiklo bei chromuotų paviršių, išskirtinai kryptinis apšvietimas, šalti atspalviai, aiškios formos ir griežtos linijos – toks eksliuzyvės virtuvės baldų formatas.

Išbaigtumą šioms virtuvėms suteikia ryškūs akcentai – spalvoti indai, lengvos užuolaidos, futuristinio stiliaus paveikslai ir pan.