Interjeras

Ar žinote, kad namuose ar darbo aplinkoje tinkamai parinktos spalvos, baldai, medžiagos, apšvietimas ir kiti interjero sprendimai gali padėti jaustis geriau, net pakelti nuotaiką, skatinti kūrybiškumą ar leisti pailsėti po sunkios darbo dienos?

Būsto įrengimas – ypatingai svarbus uždavinys. Ši aplinka nepastebimai veikia kiekvieną dieną. Todėl svarbu, kad ji leistų jaustis saugiai ir tuo pačiu neribotų jūsų laisvės pojūčio. Čia turi tilpti visi jums reikalingi daiktai, o erdvė ir baldai – būti patogūs ir neerzinti. Šį uždavinį visų pirma ir siekia įgyvendinti mūsų interjero dizaineris.

Interjero dizaineris padeda sutaupyti:

  • laiko. Kasdieniniame darbe sukaupta patirtis leidžia interjero dizaineriui greičiau atrasti biudžeto galimybes atitinkančius sprendimus, greičiau surasti tinkamiausius tiekėjus ir vykdytojus. Be to, aiški interjero vizija leis greičiau atlikti numatytus darbus.

  • nervų. Iš anksto suderintas detalus interjero planas ir žinios, kokiomis medžiagomis galima išgauti geriausią rezultatą, leis išvengti nesusipratimų su atspalviais, baldų dydžiais, parinktomis medžiagomis, netinkamoje vietoje įrengtomis elektros instaliacijomis ir pan.

  • pinigų. Nors interjero dizainerio paslaugos kainuoja, tačiau būtent šio specialisto dėka įmanoma sutaupyti nemažai lėšų. Specialistas parenka ne tik geriausiai jūsų erdvei tinkančias formas ir spalvas, bet ir padeda rasti tiekėjus, galinčius projektą įgyvendinti kokybiškiau ir už mažesnę kainą.


Mūsų interjero dizaineris:

  • pateikia interjero idėjas (koncepcijas). Kad Jūsų formuojama namų ar biuro erdvė būtų vieninga, harmoninga ir atitiktų norimą stilistiką, būtina susikurti ar pasirinkti labiausiai patinkančią interjero idėją ir jos laikytis.

  • kuria interjero dizainą. Jums labiausiai patinkančią interjero idėją reikia pilnai įgyvendinti – nuo projekto iki aksesuarų. Kuriant savo erdvę tenka daugybę kartų rinktis tinkamas medžiagas, baldus, spalvas, šviestuvus ir t.t., kad nepasimestumėte, profesionali mūsų dizainerio patirtis padės sukurti techniškai apgalvotus, ergonomiškus, patogius ir estetiškus namus mažiausiomis sąnaudomis.

  • parenka spalvinę gamą. Kartais visą interjerą sugadinta netinkamai parinktos spalvos ar net atspalviai. Mūsų interjero dizaineris parinks spalvas pagal Jūsų gyvenimo būdą, poreikius ir bendrą namų stilistiką, kad viskas tarpusavyje derėtų. Juk būtent spalvos labiausiai veikia žmonių nuotaiką ir būseną.

  • projektuoja elektros instaliaciją, apšvietimą ir santechnikos prietaisų išdėstymą. Grožio neužtenka – reikia, kad namų ar biuro erdvės būtų ir techniškai tvarkingos, funkcionalios. Gerai apgalvota elektros instaliacija leidžia pamiršti nepatogumus dėl nepakankamo apšvietimo ar trūkstamų elektros lizdų. Jūsų namų elektros, apšvietimo ir jungiklių taškai, santechnikos prietaisai bus įrengti pagal visus ergonominius normatyvus ir jūsų poreikius.


Interjero dizaino paslaugų kaina – tik nuo 10 eur/m2. Užsakę pas mus baldus, gaukite interjero dizainerio konsultaciją NEMOKAMAI!


INTERJERO DIZAINO PVZ:

 

futuristinis stiliusjaponu stiliusklasikinis stiliusloftasminimalizmasprovanso stilius