Slankiosios sistemos

Slankiosios sistemos naudojamos ne tik drabužinėse, spintose ir spintelėse, jos puikus sprendimas norint moderniai suskaidyti erdves, paslėpti neišvaizdžius įrengimus, montuojant duris siaurose erdvėse (pvz.: siauruose holuose, praėjimuose, sandėliukuose ir pan.). Jos puikiai funkcionuoja plačiuose - dvigubuose praėjimuose, suskaidžius dideles erdves - atskyrus virtuvę nuo svetainės, vadovo kabinetą, pagalbines patalpas ir panašiai.

Priklausomai nuo durų dydžio, norimo dizaino, rėmelio patogumo, galite pasirinkti skirtingų modelių ir spalvų slankiųjų sistemų profilius.

Rinkitės patikimas firmas, kurios garantuoja aukštą profilių ir ratukų kokybę. Visgi ratukai yra pagrindinė dalis kuri lemia gaminio patogumą ir ilgaamžiškumą.

Slankiųjų sistemų pertvarų užpildai, kaip ir spintų durų užpildai, gali būti sudaryti iš įvairiausių medžiagų, taigi juos pritaikysite įvairų stilių būstams. Kartais jie tampa pagrindiniu interjero akcentu.

Priklausomai nuo aplinkybių, slankiosios sistemos gali būti pastatomos - su viršutiniu ir apatiniu bėgeliais, arba - pakabinamos - tik su viršutiniu bėgeliu.

Įgriso įprastas durų dizainas? Norite kažko modernaus ir individualaus? - standartines - atveriamas duris pakeisite slenkančiomis, išsirinkite įvairiausius užpildus ir paverskite duris interjero akcentu.

Būkite modernūs ir taupykite erdves pasirinkdami slankiąsias sistemas !

PATARIMAI

1. Stumdoma pertvara atskirkite virtuvės ir svetainės zonas, išvengsite po gretimas patalpas pasklidusių ruošiamo maisto kvapų.

2. Jei turite per aukštas patalpas ir norite jas vizualiai nužeminti, rinkitės horizontalią užpildo faktūrą, jei patalpos žemokos ir norite vizualiai jas paaukštinti - vertikalią.

3. Pertvaroms geriausia naudoti simetrinius profilius ir iš abiejų pusių gražiai atrodančius užpildus.

4. Be abejo norite, kad slenkanti sistema nesideformuotų ir ilgai tarnautų, dėl to patartina rinktis ne platesnes nei 1 metro duris arba plačius - standžius profilius.

5. Plieninės sistemos pigesnės, tačiau turi tam tikrų trūkumų pertvaruose jų naudoti nepatariame.

6. Jeigu nenorite nustelbti atskirtų patalpų erdvinio pojūčio - rinkitės dekoruoto stiklo stumdomas pertvaras.

7. Jei namuose yra negalią turinčių ir vežimėlyje sėdinčių žmonių - rinkitės stumdomas duris, nes jas patogu atidaryti, be to jos turi vežimėliui beveik nejaučiamą slenkstį.

8. Nepaisant patalpų dydžio, nemėgstate neišnaudojamų erdvių už atidaromų durų? - išvenkite to įsirengdami stumdomas pertvaras ir duris.

9. Statant pertvaras pačios populiariausios ir dažniausiai naudojamos 1-o bėgelio sistemos. Dengiant jomis platesnes erdves patalpų šonuose naudojami stacionarūs skydai.

10. Galima rinktis 2-3-4 bėgelių sistemas, kai visos durys gali būti sustumiamos į vieną patalpos pusę, viena už kitos, taip atsiveria platesnė erdvė. Tai ypač aktualu kai atskiriama didelė patalpa, bet esant reikalui norima kiek įmanoma atviresnės erdvės.