Svetainės baldai

Svetainės erdvė yra Jūsų būsto veidas, ji atspindi Jūsų požiūrį į gyvenimą, vidinius Jūsų būdo bruožus.

Svetainėje priimate svečius, gal būt organizuojate vakarėlius ar šventes, galų gale žiūrite filmus, sergate žiūrėdami krepšinį ar šiaip tiesiog maloniai leidžiate vakarą namuose. Tai ne tik respektabilus kambarys, jis pritaikytas tam tikroms funkcijoms - čia inkorporuota vaizdo ir garso technika turi derėti su ypatingais Jūsų daiktais ir Jūsų poreikius atitinkančiais svetainės baldais. Gali būti, jog namuose mažoka vietos ir svetainėje planuojate laikyti neeksponuotiną asmeninį savo archyvą, rūbus, lagaminus ar kitokius namų reikmenis.

Bet kuriuo atveju Jums reikalingi išskirtinio dizaino, funkcionalūs, įvairios paskirties baldai, pagal jūsų stilių ir poreikius.

PATARIMAI

  1. Jei Jūs tas žmogus, kuris mėgstą turėti daug daiktų, nesirinkite minimalistinio - modernaus stiliaus baldų.

  2. Su pagrindine užsakomų baldų spalva derinkite ryškias dekoracijas, praėjus tam tikram laikui galėsite keisti tik dekoracijas ir baldai Jums nepabos.

  3. Jei užsakydami baldus norėsite pasirinkti foto dekoraciją, rinkitės daugel metų mėgstamus vaizdus. Nepadarykite klaidos, nesirinkite tų vaizdų kuriuos matėte kažkur kitur ir tą kart Jums atrodė gražu - tai tik akimirkos žavesys, kuris greitai nusibos.

  4. Jei neapsisprendžiate dėl baldų stiliaus, arba mėgstate keletą skirtingų - kreipkitės į dizainerį patarimo, gal pavyks juos suderinti kartu.

  5. Neapkraukite svetainės daugybe skirtingų stilių ir medžiagų baldais, geriau pradžioje, pagal savo poreikius, užsisakykite korpusinių baldų komplektą ir prie jo derinkite minkštus baldus.

  6. Mėgstate žiūrėti filmus ar televiziją ? - venkite statyti ar kabinti veidrodžius ten, iš kur gali atsispindėti televizoriaus ekranas.

  7. Televizorius ir židinys suderinami dalykai, tačiau prie skirtingų sienų.

  8. Jei užsakėte baldus su inkorporuojamu televizoriumi centrinėje jų erdvėje, tuomet neapkraukite centrinės erdvės dekoracijomis - jos blaškys Jūsų dėmesį.

  9. Vengiate dulkių baldų pakampėse ir sunkiai pasiekiamose vietose? Neužsakinėkite žemai kabinamų svetainės baldų. Tuomet geriau rinkitės baldus montuojamus ant kojelių, su baldų apačias dengiančiomis sienelėmis.

  10. Tamsūs baldai ryšku, bet ryški ir "dulkių problema".